عکاسی صنعتی در مشهد

عکاسی صنعتی در مشهد

عکاسی صنعتی در مشهد

این مقاله به موضوع عکاسی صنعتی در مشهد می‌پردازد. این می‌تواند دید شما را برای به نمایش گذاشتن و تبلیغ محصولتان عوض کند. اگر کالا و یا محصولی دارید که می‌خواهید از فروش بالای آن به سود برسید، در جای درستی هستید. قبل از اینکه محصولی تولید شود باید در مورد روش تبلیغات و فروش آن فکر شده باشد. درست است که در دنیای امروز مردم کمتر وقت دیدن و خواندن و کوش کردن را دارند، اما همین دنیای مدرن امکاناتی در اختیار بشر قرار داده است تا بتوانند از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

سفارش سریع عکاسی صنعتی در مشهد
رزرو وقت مشاوره رایگان
09207200730

دستگاه‌های دیجیتالی مثل دوربین، موبایل، تبلت، کامپیوتر و فناوری اینترنت و شبکه در کنار نرم‌افزارهای تخصصی و شبکه‌های اجتماعی، همه در خدمت انسان هستند تا در هر مکان و هر زمانی بتواند با دنیای اطراف خود در ارتباط چند سویه باشد. پس می‌توان از این‌ها استفاده کرد تا محصول و کالای خود را معرفی کرده و به فروش رساند.

با افزایش جمعیت و گسترش مشاغل و کسب‌وکارها، رقابت هم زیاد شده است. اگر چند دهه گذشته فقط تعداد انگشت شماری تولید کننده و فروشنده ساعت وجود داشت، اکنون این تعداد چندصد برابر شده است! همین مثال را می توانید در مورد محصولات و کالاهای مختلف نیز در نظر بگیرید. پس برای اینکه بتوان در این بازار به شدت رقابتی محصول خود را به موقع به فروش رساند و از این ماراتون سخت و نفس گیر با موفقیت بیرون آمد، باید هر روز به فکر روش‌های جدید برای تبلیغات و فروش محصول خود باشیم.

 

عکاسی صنعتی در مشهد

 

روش های مختلف تبلیغ محصول

بر اساس اینکه شما چه محصولی دارید و مشتریان شما چه کسانی هستند، می توان روش های مختلفی برای تبلیغ در نظر گرفت. پس باید در ورد محصول و مشتری به خوبی تحقیق کرده باشید. اگر فکر می کنید در این مورد نیاز به مشاوره دارید، حتما با مرکز توسعه برند رشد نو تماس بگیرید تا ضمن ارائه مشاوره تخصصی، بهترین سناریو تبلیغاتی برای محصولات خود را دریافت کنید.

 • تبلیغات بنری
 • وبسایت
 • تبلیغات چاپی
 • تبلیغات دیجیتالی
 • تیزر تبلیغاتی
 • اینفوگرافیک
 • موشن گرافیک
 • عکاسی تبلیغاتی
 • عکاسی صنعتی
 • و…

راه های زیادی وجود دارد که شما از طریق آن محصول و کالای خود را به مردم معرفی کنید مثل عکاسی تبلیغاتی در مشهد یا تیزر تبلیغاتی در مشهد . برای برخی محصولات مثل مواد غذایی و مایحتاج اصلی، مشتریان زیادی وجود دارد. همه مردم روزانه به مواد غذایی مثل نان، برنج، سیب زمینی، گوشت و… نیاز دارند. تبلیغ کردن در مورد این محصولات تقریبا راحت است؛ اما اگر تولید کنندگان زیادی برای این محصولات وجود داشته باشد، کار سخت تر می شود. در این حالت، مردم از کسی خرید می کنند که شناخت بیشتری از برند و محصولاتش داشته باشند. همچنین بتواند کیفیت، قیمت و خدمات بهتری برای محصول ارائه دهد.

بحث کیفیت، قیمت و خدمات را کنار می گذاریم و به سراغ مورد شناخت می رویم. دو وب سایت را در نظر بگیرید که هر دو یک محصول را با مشخصات یکسان (حتی قیمت یکسان) به فروش می رسانند. در یک وبسایت فقط توضیحاتی از محصول نوشته شده و در وبسایت دیگر تصاویر مختلف باکیفیتی نیز از محصول ارائه شده است. شما ترجیح می دهید از کدامیک خرید کنید؟ اغلب مردم ترجیح می دهند چیزی را که می بینند را خرید کنند. عکاسی صنعتی در مشهد برای معرفی محصولات و کالاهای مختلف راهی برای معرفی و فروش بیشتر است.

عکاسی صنعتی چیست؟

به هر عکسی که برای معرفی، تبلیغ و یا فروش کالا، محصولات و تولیدات باشد، عکس صنعتی می گویند؛ بنابراین عکاسی صنعتی یعنی عکاسی کردن از محصولات و کالاها جهت معرفی، تبلیغ و فروش که یکی از روش های تولید محتوا در مشهد است.

اگر شما با دوربین موبایل خود از میز و صندلی های تولیدی خود عکس بگیرید و در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و توضیحاتی در مورد هر محصول و قیمت آن نیز ارائه دهید، درواقع از عکاسی صنعتی برای تبلیغ و فروش استفاده کرده اید.

عکاسی صنعتی در مشهد با عکاسی تبلیغاتی تفاوت دارد. در عکاسی صنعتی هدف معرفی محصول از زوایای مختلف است؛ اما هدف عکاسی تبلیغاتی بهتر و زیباتر نشان دادن محصول، خدمت و یا شخص می باشد. برای عکاسی صنعتی به صورت حرفه ای به تجهیزات و امکانات حرفه ای هم نیاز دارید. داشتن یک دوربین باکیفیت مهمترین مورد است.

عکاسی صنعتی یک حرفه و تخصص است و به صورت آکادمیک آموزش داده می شود. کسی که به عنوان عکاس صنعتی و تبلیغاتی مشغول به کار می شود باید دانش، امکانات و مهارت کار با آن ها را داشته باشد. عکاس صنعتی باید بدانید از هر محصول چگونه باید عکس بگیرد و شرایط نورپردازی، زاویه دوربین، اجزای کادر و صحنه، پس زمینه و بسیاری از موارد دیگر را بتواند به درستی انتخاب کند.

 

عکاسی صنعتی در مشهد

 

چه کسانی به عکاسی صنعتی نیاز دارند؟

تقریبا هر شرکت، تولید کننده و یا هر فردی که کالایی برای فروش داشته باشد، برای تبلیغ آن به عکاسی صنعتی نیاز پیدا می کند. در زیر برخی از این موارد و محصولات را معرفی می کنیم.

 • ساعت و جواهرات
 • مبلمان، میز و صندلی
 • انواع پوشاک
 • کیف و کفش
 • انواع لوازم دیجیتالی و برقی
 • لوازم التحریر
 • محصولات آرایشی و بهداشتی
 • مواد غذایی
 • ماشین آلات مختلف سبک و سنگین
 • قطعات و لوازم یدکی
 • و…

فاکتورهای موثر برعکاسی صنعتی

نوع دوربین، وسایل نورپردازی، محل عکاسی و نوع محصول همه بر کیفیت عکاسی صنعتی تاثیر می گذارند. بر حسب نوع محصول، می توان عکاسی را در محل کارخانه و یا خط تولید، در آتیله و یا در یک مکان دیگر انجام داد. گاهی لازم است تا از یک محصول در حین فرایند تولید و یا بسته بندی عکاسی کرد، برخی محصولات را نیز می توان در آتلیه با نورپردازی و با بکگراند مناسب عکاسی کرد.

می توان پس از ثبت تصاویر، آن ها را با کمک نرم افزارهای ویرایش تصویر حرفه ای ادیت کرد تا خروجی بهتر و با کیفیت تری به دست آورد. گاهی مونتاژ چند تصویر در کنار هم می‌تواند اثربخشی بیشتری داشته باشد. اینجاست که عکاسی صنعتی با عکاسی تبلیغاتی عجین می شود.

قیمت عکاسی صنعتی در مشهد

این به کار و محصول شما بستگی دارد و البته به میزان اهمیتی که به موضوع می دهید! گفته می شود هرچه پول بدهید، همانقدر آش می خورید، بنابراین اگر بیشتر هزینه تبلیغات کنید، نتیجه بهتری کسب می کنید. البته منظور ما از تبلیغات، تبلیغات حرفه ای است که توسط افراد متخصص انجام می شود، وگرنه اگر تبلیغات بدون برنامه ریزی، بدون تحقیق و توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود، هرچه قدر هم که زیاد باشد، نه تنها سود بخش نخواهد بود، بلکه ممکن است نتیجه عکس داده و ضرری هم به دنبال داشته باشد.

اما در مورد هزینه و قیمت عکاسی صنعتی می توانید با مرکز توسعه برند رشد نو تماس بگیرید و با واحد تصویربرداری و عکاسی مشاوره داشته باشید.

استودیو تبلیغاتی مرکز توسعه برند رشد نو در مشهد آماده ارائه خدمات مختلفی همچون عکاسی صنعتی در مشهد و سایر شهرهای ایران است.

اگر به دنبال یک شرکت برای تولید محتوا گرافیکی در مشهد می گردید، مرکز توسعه برند رشد نو می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. با ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از اینکه در راه توسعه برند شما
در کنار شما باشیم خرسندیم.

دریافت مشاوره رایگان