ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی

ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی

این روزها در بازار کسب و کار همه به دنبال استفاده از تبلیغات برای شناخته شدن در میان مردم می باشند. یکی از راه های تبلیغات استفاده از تیزر تبلیغاتی است و هرچه ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی مبتکرانه و ناب باشد، آوازه ی برندتان زودتر از رقبا به گوش مخاطبان می رسد و سریع تر به هدف خود می رسید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با چندین ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی آشنا شوید.

سفارش سریع تیزر تبلیغاتی
رزرو وقت مشاوره رایگان
0920-720-0-730

ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی

هیجان در مشتری با تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یک ویدیوی کوتاه و مختصری است که تنها یک هدف دارد. این هدف می تواند معرفی برند، بررسی محصول و یا آموزش باشد. در واقع اگر بخواهید یک تیزر برای چندین هدف بسازید علاوه بر بی کیفیتی ویدیو، مخاطب سردرگم می شود و تمایلی به تماشای ادامه تیزر نخواهد داشت. پس هدفمند تصمیم بگیرید تا انتقال پیام به طور کامل صورت بگیرد و تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد. یکی از تکنیک هایی که در ساخت تیزر می تواند مشتری را مجذوب کند، ایده پردازی است.

می دانیم که مخاطبان امروزی تبلیغاتی با ایده ها جدید و تازه را بیشتر می پسندند و از محتواهای تکراری فراری اند. با داشتن یک فکر خلاق می توانید یک ویدیو جذاب بسازید و مخاطب را به هیجان دربیاورید. این ایده ها باید به گونه‌ای باشند که مختص برند شما باشد و مخاطب از تماشای آن لذت ببرد. بیشترین عامل رقابت بین صاحبان کسب و کار در هنگام معرفی محصولاتشان، همین ایده پردازی و خلاقیت در تولید سناریو است. چون این روش نه تنها مخاطب را جذب می­کند بلکه تبلیغات شما تا مدت‌ها در ذهنش باقی می ماند و آن را به اطرافیان معرفی می کند. کارشناسان ما در مرکز توسعه برند رشد نو تلاش می کنند تا با اندیشه های نوآورانه بهترین ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی را ارائه دهند و با اجرای آن باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما شوند.

ایده هایی برای تولید تیزر موفق

تیزرهای تبلیغاتی هدفمند ساخته می شوند و سازندگان تیزر به خوبی می دانند که رعایت چه نکات و شرایطی تاثیر بیشتری بر روی مخاطب می گذارد. مهم ترین نکته برای ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد انتقال حس به مخاطب و استفاده از یک شیوه متفاوت و خاص در ویدیو می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از هرکاری ابتدا ایده ی کلی خود را بیان کنید. این ایده باید به طور جامع باشد تا کمبودها و معایب آن برطرف شود. سپس به طور مفصل به ایده های خود فکر کنید و جزئیات را به آن اضافه کنید. شما می توانید راجع به بک گراند، شخصیت ها و کاراکترها، استفاده از محصولات و انتخاب موسیقی ایده پردازی کنید و از خلاقیتتان استفاده کنید تا اثر خارق العاده ای را خلق کنید. در تیزر تبلیغاتی یک ویدیو باید به جای هزار کلمه حرف برای گفتن داشته باشد پس در ساعاتی که تمرکز بیشتری دارید بر روی موضوع کلی فکر کنید و به خلق اندیشه های بکر بپردازید تا موفق شوید. متخصصین رشد نو با برنامه ریزی همواره در تلاش اند تا ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی را طوری پیاده سازی کنند تا حس کنجکاوی مخاطب را برانگیزند و در راستای اهداف مشتری، منجر به فروش حداکثری شوند. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا چندین ایده جذاب برای ساخت تیزر تبلیغاتی را با هم بررسی کنیم.

  • استفاده از نور طبیعی:

اگر قالب تیزر تبلیغاتی شما از نوع رئال یا رئال انیمیشن است بهترین حالت برای فیلم برداری استفاده از نور طبیعی است. اگر در خانه یا شرکت فیلم برداری می کنید اتاقی را انتخاب کنید که پنجره های بزرگتری دارد. اگر هم فضای بیرون را انتخاب می کنید ما به شما پیشنهاد می دهیم که یک ساعت بعد از طلوع خورشید یا یک روز ابری تاثیر فوق العاده ای در ویدیوی شما می گذارد.

  • استفاده از ضبط صدا:

صدا بیشترین تاثیر را در تولید یک تیزر تبلیغاتی باکیفیت دارد. مخاطب با صدا ارتباط برقرار می کند و با شنیدن صدای ضعیف یا گوش خراش از تماشای ویدیو صرف نظر خواهدکرد. در مقابل صدای پرانرژی و گویا همراه با موزیک برای مخاطب گیرا و دلنشین می باشد. برای این کار از یک میکروفون جداگانه استفاده کنید. آن را در جای مناسب قرار دهید تا صداهای اضافه مثل برخورد میکروفون با لباس یا نفس عمیق را ضبط نکند.

 

ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی

  • اسرارآمیز بودن تیزر:

بهترین ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی مبهم بودن هدف اصلی شما برای بیننده می باشد. شاید با خودتان بگویید که خب هدف من فروش محصول است پس در تیزرم مخاطب را متقاعد می کنم که محصولم را بخرد. اما این تکراری ترین روش ساخت تیزر است. بهتر است خلاف این روش عمل کنید و کاری کنید که بیننده ذهنش درگیر شود و در جستجوی شما و برند شما باشد. ساخت یک تیزر با کمی چاشنی ابهام و پیچیدگی به طوری که هدف اصلی پوشیده نباشد ذهن ببینده را درگیر ماجرا می کند. مثلا مرسدس بنز در تیزر خود بدون بیان هیچ اطلاعاتی و بدون نمایش کامل محصول، فقط به طور حرفه ای کاربرد محصول را به تصویر کشید.

  • نمایش کارایی محصول:

برای مثال اگر بخواهید یک تیزر تبلیغاتی برای فروش دستگاه همزن بسازید چگونه عمل می کنید؟ از محصول فیلم برداری می کنید؟ جزئیات و قطعات آن را نمایش می دهید؟ پیشنهاد ما این است که محیطی را که مخاطب بعد از خرید محصول تجربه می کند را تصویرسازی کنید. به او نشان دهید که این محصول چگونه استفاده می شود و چه امکانات بهتری نسبت به بقیه محصولات دارد. این ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی موجب می شود تا مخاطب حس کند که این دقیقا همان چیزی است که لازم دارد.

  • تاثیر شمارش معکوس:

قبل از اینکه ویدیو را در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر کنید از شمارش معکوس استفاده کنید. این ایده باعث می شود تا مخاطبان از زمان دقیق رونمایی تیزرتان مطلع شوند و اشتیاق دیدن محصول جدید را داشته­باشند و مدام به این فکر باشند که چه محصول جدیدی به بازار عرضه خواهدشد.

  • مقایسه کنید:

یک ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی دیگر برای اینکه بیننده ترغیب به خرید محصول شما بشود، مقایسه کردن است. تیزر تبلیغاتی را اینگونه شروع کنید که اگر شخص ازمحصول شما استفاده نکند چه اتفاقی می افتد و بعد نشان دهید که اگر از محصول شما استفاده کند چه حالتی رخ می دهد. بدین گونه بیننده علاقه مند به استفاده از محصول شما می شود.

  • نمایش تیزر به همه کاربران:

رسانه های و شبکه های اجتماعی مختلفی وجود دارد تا شما تیزر تبلیغاتی خود را در آن منتشر کنید. ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی که مورد استفاده در پلتفرم هایی مانند تلویزیون، بیلبوردها ، فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، یوتوب، آپارات و… باشد خیلی مهم است. یادتان باشد که امکان دارد کاربران این پلتفرم ها با هم مغایرت داشته باشند. اگر دیده شدن بیشتر از هزینه تبلیغاتی برایتان اهمیت دارد پس همه ی راه های ارتباط با کاربران را درنظر بگیرید تا آوازه‌ی برندتان به گوش تمام جهان برسد.

 

ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی

 

ایده هایی که بیان شد محدود به این موارد نمی شوند بلکه موارد زیادی وجود دارد که در هنگام تولید سناریو باید درنظر گرفت. اکنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید نشان می دهد که شما به دنبال یک تیزر تبلیغاتی خاص و منحصر بفرد با ایده های خلاقانه برای معرفی کسب و کارتان می باشید. تا اینجا شما با شناخت کامل از تاثیرات ایده پردازی در ساخت تیزر و انواع مدل های ایده پردازی آشنا شدید و این آمادگی را دارید تا با متخصصین ما در تیم رشد نو تماس بگیرید و به طور رایگان از مشاوره تخصصی در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی بهره مند شوید. با خیال آسوده معرفی کسب و کارتان را به ما بسپارید تا بهترین ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی محصول و خدماتتان را طراحی و اجرا کنیم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از اینکه در راه توسعه برند شما
در کنار شما باشیم خرسندیم.

دریافت مشاوره رایگان