تیزر تبلیغاتی
نمایش آنچه که لایق توست

تيزر تبليغاتی نسبت به متون تبليغاتی مخاطب را بيشتر تحت تاثير قرار مي­دهد. درواقع به علت آزاد بودن شما در خلق يک محتواي ويديوئی، هرچه از ايده­ های ناب و خلاقيت بيشتری برای انتقال هدف خود به كاربران استفاده كنيد، مشتری بيشتری جذب مي­كنيد و بيشتر مي­درخشيد و روز به روز از رقبا سبقت مي­گيريد.

مزایای تیزر تبلیغاتی

فرایند ساخت تیزر تبلیغاتی در رشدنو

پیش تولید تیزر تبلیغاتی

پیش تولید Pre-Production

اصلی ترين و مهمترين تصميمات در مرحله پیش تولید گرفته مي­شود. چرا تيزر تبليغاتی؟ با چه مقدار هزينه­؟ با چه هدف و پيامی­؟ زمانش چقدر باشد؟ از چه نوع تيزری استفاده كنيم؟ بايد كاملا واضح به تمام سوالات پاسخ دهيد و برنامه ريزی كنيد. بعد از آن بايد با توجه به محصول يا خدماتتان ايده ­پردازی كنيد و يک سناريو جذاب و قابل اجرا آماده كنيد. انتخاب بازيگران (در صورت نياز)، انتخاب لوكيشن، صدابردار، فيلم­بردار و تمام تجهيزات لازم در مرحله پيش ­توليد انجام خواهد شد.

تولید Production

مرحله جذاب و مهم توليد تيزر همين­جاست كه نياز به يک كارگردان حرفه ­ای و منظم دارد. تيم توليد با هماهنگی كارگردان شروع به ضبط مي­كنند. تمام پلان­ها با توجه به فيلم­نامه بايد با دقت و ظرافت و كيفيت بالا گرفته شود. وجود افراد حرفه­ ای و متخصص در اين مرحله موجب مي­شود تا هم كيفيت تيزر شما تضمين شود و هم از ضبط مجدد و اتلاف وقت و زمان جلوگيری شود.

تولید تیزر تبلیغاتی
پس تولید تیزر تبلیغاتی

پس توليد Post-Production

اين مرحله نياز به يک تدوينگر ماهر دارد. كسی كه با تكنيک ها و ترفندهای خاص خود، تمام زحمات تيم را مونتاژ مي­كند و جان مي­بخشد. صداگذاری و موسيقی و تغييرات افكت و رنگ­ها و تركيب تصاوير و جلوه­ های گرافيكی با نظارت كارگردان در اين مرحله انجام مي­شود. سپس تيزر آماده­ ارزيابی مي­شود و درصورت تاييد به نمايش عموم گذاشته مي­شود.

انواع تیزر تبلیغاتی

رئال موشن
استفاده از تصاویر واقعی به همراه المان های گرافیکی محرک بطور مجزا و یا همزمان که در کنار همدیگر قرار میگیرند.
رئال و مستند
استفاده از تصاویر واقعی
که توسط تیم مستند سازی و تصویربرداران
و عوامل صحنه ساخته میشود.
موشن گرافیک
استفاده از تصاویر گرافیکی بصورت متحرک که به همراه موسیقی و صدا گوینده مفهوم محتوا به نمایش گذاشته میشود.

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی

مرکز توسعه برند رشدنو

سوالات متداول

هزینه محاسبه شده در هر تیزر تبلیغاتی متفاوت می باشد. عواملی مانند نوع تجهیزات بکار گرفته شده، وجود مجری یا گوینده، نوع و تولید سناریو، طراحی صحنه، بازیگران و عوامل صحنه و مدت تیزر بر قیمت نهایی موثر خواهد بود. تمامی موارد در زمان مشاوره ی رایگان قبل از سفارش با شما مطرح و به تایید می رسد.

هر کسب و کاری برای دیده شدن نیاز به تبلیغات دارد. اگر شما صاحب برند هستید، به طور واسطه در حال فروش کالایی هستید، خودتان کالایی تولید می کنید، خدمات آموزشی ارائه می کنید و یا در زمینه ای حرفه ای هستید باید بگوییم که تیزر تبلیغاتی بهترین انتخاب برای جلب توجه بازار هدف شما می باشد.

یکی از مواردی که موجب شده برند رشدنو متفاوت از سایر رقبا باشد این است که در طول پروسه ی تولید تیزر امکان ویرایش سناریو به صورتی که به ماهیت طرح آسیبی وارد نکند وجود دارد تا باعث کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز شود زیرا این تنها هدف مرکز توسعه برند رشدنو است.

قبل از هر چیزی شما باید مشخص کنید که تیزر را برای چه کاری می خواهید. برای معرفی محصولتان یا خدماتتان یا … . بعد از آن باید تصمیم بگیرید که تیزر شما از چه نوعی باشد. رئال موشن یا موشن گرافیک یا رئال و مستند. بعد از آن با انتخاب یک مجموعه حرفه ای به هدف خود برسید و به راحتی مشتریان خود را به سمت خود جذب کنید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 730-0-720-0920 تماس حاصل فرمایید.

اگر الان اینجا مشغول خواندن مقاله ای در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی هستید، احتمالا قصد دارید برای تبلیغ محصول، خدمت و یا کسب و کار خود تیزر و بسازید. کار بسیار درستی می کنید! همه می دانیم که تیزر تاثیر فوق العاده ای بر ذهن مخاطب می گذارد و یکی از جدیدترین و بهترین روش های تبلیغ در دنیای امروز به خصوص در ایران است؛ البته به شرط اینکه درست و حسابی ساخته شده باشد.

سفارش سریع تیزر تبلیغاتی
رزرو وقت مشاوره رایگان
0920-720-0-730

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد

بله، برای ساخت تیزر تبلیغاتی اصولی را باید رعایت کرد تا همان چیزی که انتظارش را داریم محقق شود وگرنه پولمان را دور ریخته ایم و یا حتی ممکن است نتیجه عکس بگیریم.

در این مقاله می خواهیم اصول ساخت تیزر تبلیغاتی، انواع آن و مشخصات یک تیزر خوب را معرفی کنیم. با مرکز توسعه برند رشد نو همراه باشید.

مرکز توسعه برند رشد نو متشکل از تیم حرفه ای از تخصص های حوزه تبلیغات دیجیتال و برندینگ، یکی از بهترین تولیدکنندگان تیزر تبلیغاتی در مشهد است.

ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد حرفه ای کاری نیست که در زمان کوتاهی و بدون برنامه ریزی انجام شود. این کار به زمان مناسبی جهت ایده پردازی، طراحی سناریو، تهیه محتوا، در نظر گرفتن مکان و زمان نمایش و ساخت آن نیاز دارد.

بنابراین برای ویدئوهایی که با هدف تبلیغ تولید می شوند نیاز به افراد متخصص در زمینه های مختلف هست. به همین دلیل است که قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد بالاست. افراد زیادی هستند که به این کار علاقه دارند و می خواهند در مینه ساخت تیزر تخصص و مهارت به دست آورده و فعالیت کنند.

نقش شرکت تبلیغاتی در ساخت تیزر

معمولا شرکت های تبلیغاتی که به صورت تیمی این کار را انجام می دهند، تیزرهای اثرگذارتری می سازند. کار را باید به کاردان سپرد! اگر قرار است هزینه زیادی را برای ساخت تیزر بپردازید، حتما با متخصصان این حوزه مشورت کنید و از آنها بخواهید تا برای بهتر دیده شدن شما مهارت خود را به کار بگیرند. رشد نو یکی از شرکت های تولید تیزر تبلیغاتی در مشهد می باشد که آماده ارائه خدمت به افراد و کسب و کارهای سراسر کشور است.

چرا تیزر تبلیغاتی مهم است؟

در زمانی که اغلب مردم وقت کافی برای کارهای خود ندارند، تبلیغات باید به گونه ای باشد که زمان زیادی از مخاطب نگیرد.

حتی افرادی که وقت کافی هم  داشته باشند تمایلی به دیدن تبلیغات خشک و بی روح و احتمالا تکراری ندارند. اگر در تبلیغ چیز جذاب و جدیدی وجود نداشته باشد، مشاهده کننده سریع از آن رد می شود و برای دیدن آن وقت نمی گذارد.

در این شرایط تیزر تبلیغاتی و تبلیغات چندرسانه ای گزینه بسیار خوبی برای دیده شدن است. ساخت تیزر تبلیغاتی می تواند مخاطب شما را جذب کرده و برند شما را محبوب کند.

تیزر تبلیغاتی

چند نوع تیزر تبلیغاتی وجود دارد؟

ویدئوهای تبلغاتی بر اساس هدفی که دنبال می کنند و موضوع تبلیغ، به روش های مختلف ساخته می شوند. این روزها تاثیر ساخت انواع تیزر تبلیغاتی را برای بسیاری از کسب و کارها می توان مشاهده کرد. اغلب مردم در شبکه های اجتماعی، تلویزیون و اینترنت به دنبال سرگرم شدن و گذراندن وقت هستند. پس باید تبلیغات به گونه ای باشد که آنها را سرگرم کند.

بعضی از تیزرهای تبلیغاتی به طور کامل تمام ویژگی ها، خصوصیات و اطلاعات مهم یک محصول، خدمت و یا شرکت را توضیح می دهند، این نوع تیزرهای تبلیغاتی معمولا مناسب موضعات جدیدی هستند که مخاطب اطلاعاتی در مورد آن ندارد و با دیدن تیز هیچ سوالی برایش باقی نمی ماند. ممکن است توضیحات به صورت تصویری، متنی، صوتی و یا ترکیبی از این ها باشد.

برخی دیگر از تیزرهای تبلیغاتی فارغ از موضوع شان، چنان جذاب و خلاقانه ساخته می شوند که مخاطب را مجبور به دنبال کردن می کنند. اگر موضوع تبلیغ یک محصول باشد، به احتمال بالا مخاطب تصمیم به استفاده از آن می گیرد.

برخی تیزرها با تصاویر فانتزی و اینفوگرافیک ها ساخته می شوند، برخی به صورت کارتونی مثل ساخت موشن گرافیک ، بعضی از تیزرها با تصاویر رئال و برخی ترکیبی از روش های مختلف هستند.

به عنوان مثال برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی در مشهد ممکن است به ابزارهای مختلف و حرفه ای، به محیط خاص و به افراد مختلف نیاز داشته باشید در حالی که برای ساخت یک نوع تیزر دیگر تنها یک سیستم کامپیوتری کافی باشد.

اینکه چه روشی و از چه ابزارهایی برای ساخت تیزر استفاده شود، بستگی به موضوعی دارد که می خواهید تبلیغ کنید، به اینکه تاکنون چه روش هایی را استفاده کرده اید، مخاطبان شما چه کسانی هستند، رقبای شما در چه جایگاهی قرار دارند و چیزهایی که مرکز توسعه برند رشد نو در هر پروژه ای به طور کامل آن ها را بررسی میکند و بهترین سناریو را برای ساخت تیزر به شما پیشنهاد می دهد.

اگر به دنبال یادگیری و یا آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی هستید، می توانید با همکاران ما در مرکز توسعه برند رشدنو تماس بگیرید.

یک تیزر خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پیدا کردن ایده برای ساخت کلیپ تبلیغاتی بسیار مهم است. قبل از اینکه شروع به ساخت آن نمایید، حتما وقت بگذارید و در موردش فکر کنید. باید مشخص کنید که هدفتان از ساخت تیزر چیست؟ سعی کنید خلاق باشید و خلاقیت خود را پرورش دهید.

تا جای ممکن از وسایل، ابزارها، نرم افزارهای حرفه ای و امکانات جدید استفاده کنید. جذابیت های سمعی و بصری می تواند تاثیر زیادی بر مخاطب شما بگذارد.

در مورد محتوا خوب فکر کنید، محتوای شما باید بتواند در زمان کوتاه مخاطب را جذب کند. سرعت بالا در انتقال پیام خیلی مهم است.

برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی و دیدن نمونه کارهای مرکز توسعه برند رشد نو می توانید به صفحه نمونه کارهای رشد نو مراجعه کنید

از اینکه در راه توسعه برند شما
در کنار شما باشیم خرسندیم.

دریافت مشاوره رایگان