هر آنچه که خلق میشود
به اندازه قابلیتش رشد میکند

معرفی مرکز توسعه برند رشد نو

رشد نو یک مرکز توسعه برند صفر تا صد همه‌ جانبه است که سابقه همکاری با برندها و سازمان‌های بزرگ را در کارنامه درخشان خود دارد.

برنامه مبارزه شبکه دو سیما، شورای شهر مشهد، زبان رمزی، کوروش کامپیوتر، چیتا آرت، مرکز دانش‌بنیان رایا، فروشگاه نقره جات و سنگ‌های قیمتی عتیق، فروشگاه کتاب سورن، فرابیمه، فروشگاه اینترنتی چاپار، سازمان نظام‌مهندسی کشور، سیمای شهر، کوچینگ ایدئال، گل گیفت، Callforart Tiffiran و Nettech تنها برخی از مشتریان رشد نو هستند.

رشد نو متشکل از متخصصانی از حوزه­های مختلفی همچون فروش، بازاریابی، طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی، مالی، مدیریت و منابع انسانی همچنین بهره‌مند از تیم قوی تحقیق و توسعه، استراتژیست­ها و متخصصان دیگری که بر اساس نیاز پروژه‌ها به این تیم ملحق می‌شوند.

مرکز توسعه برند رشد نو

خدمات رشد نو برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن کسب‌وکار شما در ذهن مخاطب:

طراحی و توسعه وب‌سایت‌های نوآور، سئو، برنامه‌های iOS  و Android تبلیغات گوگل، تولید محتوا، تحقیقات، هویت بصری، مشاوره و آموزش، شبکه‌های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ دیجیتال و فیزیکال.

رشد نو به پشتوانه علم، هنر، چهارچوب‌ها و رویه‌ها، صمیمیت، مشتری مداری، نوآوری و خلاقیت، تفکر و هوشمندی، مشاوره، تعهد و مسئولیت، دقت، نظم و پویایی تیم خود، انواع برندینگ کالا، برندینگ خدمات، برندینگ شرکت، برندینگ مکان و برندینگ شخصی را با هدف تولید ثروت، ارزش‌آفرینی و رونق کسب‌وکار شما انجام می‌دهیم.

 

مراحل کار در رشد نو به چه صورت است؟

 • بعد از پویش، انجام تحقیقات، مطالعات بازاریابی و پردازش اطلاعات، مشاوره و توسعه کسب‌وکار انجام می‌شود.
 • استراتژی‌های کسب‌وکار مختص شما و برنامه جامع زیرساخت برند شما تدوین و پیاده‌سازی می‌شود.
 • جایگاه برند شما مشخص و معماری و هویت ‌سازمانی طراحی می‌شود.
 • کمپین‌های تبلیغاتی طراحی، تدوین و اجرا می‌شود.
 • پایش تمام مراحل، آموزش و نظارت تا رسیدن به اهداف

چشم‌انداز رشد نو

هر آنچه که خلق می‌شود به اندازه قابلیتش رشد می‌کند. پس تمام همّ و غمّ ما این است که قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شما را کشف و رشد دهیم.

 

مأموریت رشد نو

ما رشد نویی­ها خود را مأمور و متعهد می‌دانیم تا شرکت‌ها، مشاغل و کسب‌وکارهایی که به ما اعتماد می‌کنند را متحول کرده و به سمت متمایز شدن از رقبایشان سوق دهیم. هدف ما در این راه دسترسی به اهداف سازمانی، کاهش هزینه‌ها، افزایش اعتماد مشتریان، بهبود ارتباط با مشتریان، به‌روزرسانی دانش سازمانی و افزایش سود برای شماست.

هدیه رشد نو در انجام پروژه‌های برندینگ به شما:

 • تخصص، تبحر و تمایز
 • هزینه مناسب و متناسب با خدمات
 • پکیج کامل با حق انتخاب شما
 • اطلاعات مبتنی بر تحقیقات
 • همراهی تا انتها
 • افزایش ارزش دارایی‌ها

ما به بازاریابی و تبلیغات اکتفا نمی‌کنیم. تخصص ما در رشد نو برندینگ، ایجاد ذهنیت مثبت از شما، محصولات و خدمات شما و ایجاد مزیت رقابتی قوی برای شرکت و کسب‌وکار شماست.

ما متعهد می‌شویم تا اجرایی شدن خلاقانه‌ترین روش‌ها و راهکارهای مبتنی بر دانش و آگاهی و تا رسیدن به موفقیت با شما همراه باشیم.

از همین امروز تغییر را احساس کنید

از اینکه در راه توسعه برند شما
در کنار شما باشیم خرسندیم.

دریافت مشاوره رایگان